Javascript Etkin Değil!

Ön Bilgi Al


img

PROFICIENCY Nedir?

 

Üniversitelerde İngilizce hazırlığın zorunlu oldu bölümlerde hazırlıktan muaf olmak isteyen öğrencilerin dönem başında girmiş olduğu, hazırlık eğitimi alan öğrencilerin ise yılsonunda bölüme geçebilmek için girdiği Reading, Listening ve Writing gibi temel becerilerin ölçüldüğü sınavdır.

Akademik Batı Dilleri’nde Proficiency Eğitimi

 

Üniversiteler arasında fark olsa da genellikle Proficiency Sınavı yılda 3 kez uygulanır. 34 yıllık eğitim geleneğine, tecrübesine ve de uzmanlığına sahip olan Akademik Batı Dilleri Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin hazırlık okullarında görev yapmış uzman kadromuz bu sınava yönelik üniversitenizin uygulamış olduğu proficiency sınav müfredatına uygun eğitim vermektedir.

 

Kurumumuz Üniversitelerde eğitim gören veya Üniversiteyi yeni kazanmış olup hazırlık okumak istemeyip bölüme geçmek isteyen öğrencilerimize puan alma odaklı eğitim modülü sunmaktadır. Hâli hazırda üniversitelerin hazırlık bölümlerinde öğrenim gören öğrencelerimize de üniversite müfredatlarına uygun üniversitede almış oldukları eğitimi destekleyen programlarımız da bulunmaktadır. Bunun yanında yoğunlaştırılmış Hazırlık Atlama (proficiency) programlarımız da mevcuttur. 78 Üniversiteyi yakından takip eden uzman eğitmenlerimiz Hazırlık Atlama Programları ile hedeflenen puanı almanızda yardımcı olup kariyerinize +1 yıl kazandırır.