fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Ankara İngilizce Dil Kursu Şube Bilgileri

Ankara En iyi İngilizce kursu alanında en iyi dil okulu olan Akademik Yabancı Dil Kurslarına aşağıdaki iletişim adresleri ve yandaki iletişim formu üzerinden ulaşabilir, sorularınızı, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır….

Kültür Mah. Mithatpaşa Cad.
No:43/E Çankaya/Ankara

Bilgi Formu

Ankara Yabancı Dil Kursu

Akademik Yabancı Dil Kursları, Ankara’da tercih edilen en iyi İngilizce kursu olarak hizmet sunmaktadır. Şehrin merkezinde yer alan Akademik Yabancı Dil Kursları olarak profesyonel dil bilimcilerimiz tarafından hazırlanan seviye belirleme sınavları ile İngilizce seviyenize göre birebir özel dersler veya maksimum 5 ila 7 kişilik gruplar halinde online/örgün çalışma planlarıyla hizmet vermekteyiz.

Hizmet ve eğitim kalitemiz ile Ankara’da yabancı dil kursu olarak hizmet veren Akademik Yabancı Dil Kursları, Akademik İngilizce Kursu, IELTS Kursu, TOEFL Kursu, Hazırlık Atlama Kursu, TOEIC Kursu, YDS Kursu gibi sınavlara yönelik kurslarımız ile kariyer gelişiminize yardımcı olurken Temel İngilizce Kursumuz ile kişisel gelişim imkanı sunmaktadır.

Profesyonel eğitim kadrolarımız, native speakerlar ve dil uzmanlarımız tarafından eğitim kalitemize uygun verimli ve akıcı materyallerimiz ile yayıncılık hizmetini desteklerken IELTS, TOEFL, YDS, Hazırlık Atlama, TOEIC gibi Türkiye’de bulunan İngilizce sınavlar için de her sınavın kaynağı olan yurt dışı ülkelerden kaynak temin ederek yayıncılık hizmeti sunmaktayız.

Öğrencilerimizin kurumumuz ve alanında yetkin kadromuzdan aldığı verimin maksimum düzeyde olmasını ve bu verimin denetlenmesi amacıyla kurum ve kurs programlarımız hakkında bilgi alabileceğiniz, yaşanabilecek herhangi bir sorunu dile getirmek ya da aklınızda oluşacak herhangi bir soru için haftanın 7 günü boyunca e-posta ve canlı görüntülü görüşmeler aracılığıyla iletişime geçebileceğiniz kanallarımız ile hizmet sunmaktayız.

Lokasyon:

Kültür Mah. Mithatpaşa Cad.
No:43/E/33 Çankaya/Ankara

Öğrenci Görüşleri

WhatsApp Sorularınızı Sorun