fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Akademik JUNIOR

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

Akademik JUNIOR

İngilizce öğrenmek için hiçbir zaman erken değil! Akademik JUNIOR kurslarımız ile çocuklarınızın İngilizceyi erken yaşta öğrenmelerini ve bu dilde yetkinlik kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Akademik Yabancı Dil Kursları olarak 35 yıllık bir tecrübeyle, nitelkli bir eğitim sağlıyoruz. Çocuklarınızın İngilizceyi öğrenmeleri için yaratıcı ve dil öğrenimini eğlenceli kılan metotlar uygulamaktayız.

Akademik JUNIOR İngilizce Eğitimi

İngilizce eğitiminde verim elde etmek ve dilin tam anlamıyla öğrenilmesini sağlamak için doğru metotları uygulamak gerekir. Belli kalıpların ezberlenmesine dayalı müfredatın geçersizliği ve etkisizliği de ispat edilmiş durumdadır. Akademik Yabancı Dil Kursları’nda, bütün yaş gruplarında olduğu gibi ilkokul (10-13) seviyesindeki çocuklar için de etkili metotlar uygulanır. Eğitim programlarımızda, çocukların konuşma, dinleme, okuma ve yazma pratiklerini geliştiren bir müfredat uyguluyoruz.

Etkili ve Yaratıcı Eğitim

İngilizce derslerini çocuklar için eğlenceli kılan ve İngilizceyi sevdiren yöntemler uyguluyoruz. Bu amaca yönelik olarak, derslerimizde tiyatral ve interaktif eğitim modelini benimsiyoruz. Dilbilim alanında eğitim almış, formasyona hakim, yaratıcı ve uzman eğitmenlerimizle, çocuklarınızın İngilizceyi profesyonel seviyede öğrenmelerini sağlıyoruz. Bunu yaparken, ezbercilikten uzak ve akılda kalıcı metotlar uyguluyoruz.

Akademik JUNIOR İngilizce eğitimlerimiz, tiyatral ve interaktif modüllerin ön plana çıktığı bir modele dayanıyor. İngilizceyi bu modüllerle pratik hâle getiriyor ve ilkokul seviyesindeki öğrencilerimizin bu dili düzenli pratiklerle öğrenmelerini sağlıyoruz. Etkili yöntemlerimizle çocuklarınıza yeni bir anadil hediye etmeyi amaçlamaktayız. Müfredatımızı pedagojiye sadık kalarak, çocukların İngilizceyi yaşlarına ve yeteneklerine uygun biçimde öğrenmelerini amaçlayarak hazırlıyoruz.

Akademik Junior İngilizce Eğitimi Çocuklarınıza Ne Kazandırır?

Akademik Yabancı Dil Kursları olarak, öğrencilerimizin kurumumuzda geçirdiği her dakikayı verimli ve eğlenceli kılmaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden, çocuklarınızın İngilizceyi eğlenerek ve benimseyerek öğreneceklerinden emin olabilirsiniz.

Etkili yöntemlerimiz sayesinde, öğrencilerimizin İngilizceyi sevmelerini, öğrenmek için gönüllü olmalarını sağlıyoruz. Bunu da tiyatral yöntemlere ve interaktif modüllere ağırlık verdiğimiz eğitimlerimizle yapıyoruz. İngilizcenin çocuklarınızın geleceği için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu farkındalığı müfredatımıza yansıtıyoruz.

Akademik Yabancı Dil Kursları’nda eğitim gören öğrencilerimiz, İngilizceyi yaş gruplarına göre profesyonel seviyede öğrenmektedir. Konuşma, dinleme, yazma ve okuma pratikleri sayesinde, ilkokul seviyesindeki öğrencilerimizin kendilerini İngilizce olarak ifade edebilmelerini, söylenenleri anlayabilmelerini ve yaş gruplarına uygun metinleri okuyabilmelerini sağlıyoruz. Bu eğitimlerle çocuklarınızı gelecekteki başarılarına hazırlayabilirsiniz.

Neden Akademik Yabancı Dil Kursları’nı Tercih Etmelisiniz?

Akademik Yabancı Dil Kursları ailesi olarak, Ankara’da 35 yıllık tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Derslerimizde uyguladığımız yöntemler bizi muadillerimizden farklı kılıyor ve yabancı dil kursu için doğru adres hâline getiriyor. Verimsiz, ezbere dayalı yöntemlerden uzağız ve bütün öğrencilerimizin İngilizceyi gerçek anlamda öğrenmelerini sağlıyoruz. Bütün yaş gruplarında ve eğitim programlarında olduğu gibi, ilkokul öğrencileri için geçerli olan müfredatta da sonuç odaklı, İngilizceyi sevdiren, sıkıcılıktan ve tekdüzelikten uzak yöntemler kullanıyoruz.

İlkokul öğrencilerinin ders yoğunluğunun farkındayız. Bu yüzden, öğrencilerimiz için derslerini aksatmadan katılım göstermelerini sağlayabilecek bir program hazırlıyoruz. Çocuklarınıza iyi bir gelecek hazırlamak için, alanında uzman, profesyonel eğitmenlerimize güvenebilirsiniz.

WhatsApp Sorularınızı Sorun