fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Akademik TEENS

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

Akademik TEENS

Ortaokul ve lise seviyesindeki eğitimlerimiz Akademik TEENS başlığı altında sunulmaktadır. Çocuklarınıza iyi bir gelecek hazırlamak, eğitimlerinde ve gelecek yıllardaki kariyer planlarında başarılı olmalarını sağlayacak bir dil hâkimiyeti kazandırmak için, Akademik Yabancı Dil Kursları tarafından verilen eğitimlerden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. Akademik Yabancı Dil Kursları ailesi olarak, çocuklarınızı nitelikli bir eğitimle geleceğe hazırlıyoruz.

Akademik TEENS Ortaokul ve Lise Eğitimi

Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik kurslarımızda, İngilizceye hâkim, özgüveni yüksek, başarılı öğrenciler yetiştirme vizyonuyla eğitim veriyoruz. Bu yüzden, eğitmenlerimizi dilbilim alanında eğitim görmüş, formasyon sahibi, uzman ve profesyonel kişilerden seçmekteyiz. Bütün modüllerimizde olduğu gibi TEENS programında da klasik ve alışılagelmiş yöntemlerden uzak, etkili, akılda kalıcı metotlar uyguluyoruz. Yaratıcı metotlarımızla, öğrencilerimizin İngilizceyi sevmesini ve yüksek seviyede dil hâkimiyeti kazanmasını sağlıyoruz.

Erken gençlik dönemindeki öğrencilerimize yönelik kurslarımızda, İngilizce kalıpları ezberletmekten çok, İngilizce düşünme becerisini aşılama amacına sahibiz. İngilizcenin, refleksif olarak konuşulan bir dil olmasını, başka bir deyişle öğrencilerimizin ikinci anadili olmasını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin kültürel alanda gelişimlerini ve bu alandaki birikimlerini ifade edecek bir dil hâkimiyetine sahip olmalarını sağlamak, temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Akademik TEENS Ortaokul İngilizce Kursları

Ortaokul öğrencilerine yönelik eğitimlerimizde, okuma, yazma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesine ağırlık veriyoruz. Kurslarda bu yaş grubuna uygun dokümanlar, metinler ve kitaplar kullanmaktayız. Eğitimimizi klasik yöntemlere değil, tiyatral ve interaktif aktivitelere dayandırıyoruz. Başka bir biçimde ifade etmek gerekirse, ezbercilikten uzak, beceri geliştirmeye ve İngilizceyi sevdirmeye yönelik bir müfredata sahibiz.

Akademik Teens Lise İngilizce Kursları

Lise öğrencilerine yönelik kurslarımızda, öğrencilerin yoğun ders temposuna uygun, gelecekteki eğitim ve kariyer hedeflerine yardımcı olacak bir müfredat uygulamaktayız. Öğrencilerimizin İngilizceden zevk almasını ve bu dili severek aşinalık kazanmasını sağlıyoruz. Lise düzeyindeki eğitimlerimizde konuşma, yazma, okuma ve dinleme odaklı bir müfredata sahibiz. Eğitim programlarımızda bu becerilerin geliştirilmesini amaçlıyoruz.

Akademik TEENS İngilizce Eğitimi Çocuklarınıza Ne Kazandırır?

İngilizceyi anadil seviyesinde bilmek, günümüzde hem eğitim hem kariyer için gereklidir. Akademik TEENS tarafından verilen İngilizce eğitimleriyle, çocuklarınızı geleceğe nitelikli bir biçimde hazırlayabilir, Türkiye’deki ve yurtdışındaki fırsatlardan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Üniversite Hazırlığı İçin İngilizce

Türkiye’de birçok saygın üniversite, İngilizce eğitim vermektedir. Ayrıca, İngiliz dili, Amerikan dili, mütercimlik gibi bölümlerde eğitim görmek isteyenlerin üniversite giriş sınavlarının kapsamındaki İngilizce dil sınavına girmeleri gerekecektir. Akademik TEENS tarafından verilen eğitimler sayesinde, çocuklarınızı saygın eğitim kurumlarına hazırlayabilir, akademik başarılarına erkenden adım atmalarını sağlayabilirsiniz. Akademik Yabancı Dil Kursları, akademik kullanım odaklı bir eğitim vermektedir. Yaratıcı ve etkili metotlarla verilen eğitimler sayesinde, çocuklarınızın gelecekteki kariyerlerinde başarı getirecek seviyede dil hâkimiyeti kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Akademik Yabancı Dil Kursları’nı Tercih Etmelisiniz?

Dil eğitimi, dikkatli bir süreç gerektirir. İngilizce eğitiminde doğru metotlar kullanılmadığı takdirde, dilin yanlış öğrenilmesi, anlam ve ifadelerde ciddi hataların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Akademik Yabancı Dil Kursları olarak, eğitimlerimizde doğru ve verimli metotları uygulayarak, İngilizceyi çocuklarınız için eğlenceli ve cazip bir hâle getiriyoruz. Ortaokul ve lise dönemindeki çocuklarınıza yeni anadillerini kazandırırken, yaratıcı ve öğrenilenlerin akılda kalmasını sağlayacak yöntemler uyguluyoruz.

Eğitim müfredatını oluştururken, ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilerin derslerindeki yoğunluğu dikkate almaktayız. Öğrencilerin derslerini aksatmadan eğitim görmesi ve İngilizceyi bu süreçte öğrenmesi bizim için önemli. Pedagojik olarak ve zaman planlaması açısından, ortaokul ve lise öğrencilerine uygun bir müfredata sahibiz. Çocuklarınızın gelecekte yer edinmesini sağlamak istiyorsanız, Akademik Yabancı Dil Kursları ailesine güvenebilirsiniz.

WhatsApp Sorularınızı Sorun