fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Çince Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

Çince Kursu

Sade bir dil bilgisi yapısına sahip olan Çince, master halde kullanılan kelime şekli nedeniyle tahmin edildiği kadar da zor bir dil değildir. Özellikle belli bir seviyede kulak aşinalığının bulunması ve pratik yapıldığı takdirde Çince öğrenmek gayet kolay olacaktır. Çincedeki zorluk konuşmada değil yazmadadır.

Karakter sayısı bakımından zengin olması ve telaffuz birliğinin bulunmaması nedeniyle Çince anlamak ve yazmak, eğitim sürecinin zorlu bir parçasıdır.

Çince kursuna kayıt yaptırmak için herhangi bir yaş sınırı ya da bilgi yeterliliği gibi kıstas yoktur. Bu dili öğrenmek isteyenler, ileriye yönelik kariyer amaçlayan ve planlarını gerçekleştirmek için kursa katılmayı düşünenlere özel çalışma programları hazırlanmaktadır.

Çinceyi öğrenme süreci diğer dillere göre daha fazla özveri istemektedir. Kursiyerler, bu alanda başarılarını ispatlamış hocaların vereceği dersleri düzenli olarak takip etmek, kurs günlerini aksatmamak ve çalışmaları her haftanın ardından tekrar etmekle Çinceyi öğrenme hızını arttırmış olacaklardır.

Çince dersleri sadece Çin dilini öğrenmek için hazırlanmış program değildir. Çin kültürü, tarihi, ekonomisi ve iş yaşamı hakkında da yeterli bilgi birikimini keşfedeceğiniz bu çalışmalar ortalama 30 ile 50 ders arasında değişmektedir.

Çince şarkı sözleri çevirilerinden kaligrafik çizimlere, Çince oyunlardan Çince yazılmış kitaplara kadar kendinizi bu alanda geliştirebileceğiniz tüm görsel ve yazınsal materyaller bu kursta sizlere dilini ilerletebilme fırsatı yaratmaktadır.

Çocuklar için de Çince ders imkanları bulunmaktadır.

Kurs Seviyeleri

Toplam 4 seviyeden oluşmaktadır.

  • Temel Seviye
  • Orta Seviye
  • İleri Seviye
  • Ticari Eğitimler Seviyesi

Ankara Çince Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com  Çince kursu olarak Ankara genelinde gruplara ve kişiye özel dersler vermekteyiz.  2022 Çince kurs fiyatları, tercih edeceğiniz derslerin nitelikleri, özel veya grup halinde olması, dönemsel kampanyalar olması vs gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. Çince Dil Kursu fiyatları, talebiniz üzerine seçeceğiniz eğitim programına göre fiyatlandırılır.

2022 yılının en iyi Çince kurs fiyatları hakkında bilgi almak ve erken kayıt avantajlarına özel indirimlerden faydalanmak için bizimle hemen 0312 433 99 99 numaralı telefonla irtibat kurun.

WhatsApp Sorularınızı Sorun