fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

İspanyolca Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

İspanyolca, tüm dünyada İngilizce’den sonra en çok konuşulan dil olarak bilinmektedir. İstatistiklere göre, günümüzde yaklaşık 400 milyon insan İspanyolca konuşmaktadır. Bu veriler, İspanyolca’nın her alanda önemli ve öğrenilmesi gereken bir lisan olduğunu gösterir. www.ankarabatidil.com tarafından verilen İspanyolca kursundan yararlanarak, İspanyolca’yı anadil seviyesinde öğrenebilir ve bu dilin konuşulduğu ülkelerde, eğitim ve kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Neden İspanyolca Öğrenmelisiniz?

İspanya, Yeniçağ’da Peru’dan bugünkü ABD’nin Batı kıyılarına kadar geniş bir bölgede kolonilere sahipti. Bu durumun sonucu olarak, İspanyolca günümüzde Amerika kıtasının neredeyse tamamında konuşulan ve geçerli kabul edilen bir dildir. Orta ve Güney Amerika’nın çoğunluğunu İspanyolca konuşulan ülkeler oluştururken, ABD’de ve Kanada’da da bu dili konuşan önemli bir nüfus bulunmaktadır. İspanyolca, bugün 22 ülke tarafından resmi dil kabul edilmekle birlikte, ABD’nin ikinci resmi dili statüsündedir.

Eldeki verilere bakarak, İspanyolcanın dünyanın her yerinde avantaj sağlayan bir dil olduğunu görmek zor olmayacaktır. Özellikle deniz ticaretiyle ilgili hizmet veren firmalar, İspanyolca bilen eleman arayışındadır. İspanyolca bilmek, yalnızca Türkiye’de, İspanya’da ve Latin Amerika ülkelerinde değil, dünyanın her yerinde kariyer olanaklarını arttıracaktır. Bu dile hâkim olarak başta İspanya, Latin Amerika ve ABD olmak üzere, dünyanın birçok yerinde kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İspanya’nın eğitim için de tercih edilen bir ülke olduğunu belirtmek gerekir. İspanya’da bulunan üniversiteler, özellikle son yıllarda ciddi bir gelişme göstermiştir. Bu üniversitelerin çoğu yabancı öğrenci kabul etmektedir. İspanyolca öğrenerek, İspanya, Arjantin gibi ülkelerdeki nitelikli eğitim olanaklarından faydalanabilir ve akademik kariyerinizde başarı elde edebilirsiniz.

İspanyolca, kültürel alanda da üretken bir dildir. Bu dile hâkim olarak, İspanya ve Latin Amerika’da yazılmış eserleri büyük bir keyifle okuyabilirsiniz. Jorge Luis Borges’i veya Federico Garcia Lorca’yı bir çeviriden ziyade kendi dilinde, bu dile özgü imgeler ve göndermelerle okumak, okuduğunuz metinlerden aldığınız zevki arttıracaktır.

İspanyolca Öğrenmek İçin Neden Kurs Almalısınız?

İspanyolcanın kolay bir dil olduğuna dair yaygın bir kanı söz konusu olsa da, bu kanının doğru olmadığını belirtmek gerekir. İspanyolca, fonetik bakımından diğer Latin dillerine göre daha anlaşılabilir bir yapıya sahiptir. Ancak kelime çekimlerinde, gramerde karmaşık kuralları vardır. İyi bir eğitim almadan, İspanyolcayı tam anlamıyla öğrenmek, bu dilde hâkimiyet kazanarak anadil hâline getirmek mümkün olmayacaktır.

İspanyolcayı akademik başarınız, eğitiminiz ya da kariyeriniz için öğrenmek istiyorsanız, gündelik konuşma üzerindeki hâkimiyetten çok daha fazlasına ihtiyacınız var demektir. Bu alanlardaki jargona, lisana ve pratiklere hâkim olmak için de profesyonel bir eğitim gerekir. www.ankarabatidil.com tarafından verilen İspanyolca kursundan yararlanarak, bu dili anadil seviyesinde öğrenebilir, edebi eserlerden teknik metinlere kadar geniş bir alanda hâkimiyet sağlayabilirsiniz.

Neden Ankara Akademik Batı Dil Kursları?

www.ankarabatidil.com olarak temel amacımız, kursiyerlerimizin İspanyolcayı bu dilin doğal konuşanlarından ayırt edilemeyecek biçimde öğrenmelerini sağlayabilmek. Dilin kuralları, sistematiği bilinmeden, bu dili konuşan ülkelerin kültürüne ve edebiyatına hâkim olunmadan öğrenilemeyeceğinin farkındayız. İspanyolca kursu ve diğer dil kurslarımızla bu farkındalıkla eğitim veriyor, kursiyerlerimizin öğrendikleri dillere her alanda hâkim olmalarını sağlıyoruz.

www.ankarabatidil.com bünyesindeki İspanyolca kursu, İspanyolcaya, bu dilin gramer yapısına, İspanyolca konuşan ülkelerin edebiyatına, kültürüne ve gündelik jargondan akademik dile kadar geniş bir skalaya hâkim olan eğitmenler tarafından sağlanmaktadır. Kurumumuzda verilen İspanyolca kursundan eğitim alarak, bu dili anadil seviyesinde öğrenebilir, İspanya ve Latin Amerika ülkelerindeki kariyer fırsatlarından, eğitim olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Ankara İspanyolca Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com Ankara İspanyolca Kursu 2022 fiyatları kişinin yabancı dil yetkinliğine, katılacağı İspanyolca kursunun kurslarının niteliğinin yanı sıra ödeme koşulları ve dönemsel kampanya fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir.

WhatsApp Sorularınızı Sorun