fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

iTep Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 946 Öğrenci
Kurs Süresi: 20-70 Saat
Kurs Tipi: Yüz yüze Eğitim
Seviye: Orta

Eğitim Bilgi Formu

iTEP Kursu Ankara

iTEP Sınavına dair çok önemli bilgilerin yer aldığı bu yazımızda da okuyacağınız gibi Ankara Akademik Batı Dil Kursları için kolaylıkla Ankara’nın en iyi iTEP Kursu diyebiliriz. Üniversite düzeyinde İngilizce anlama ve kullanma yetilerinizi ölçen iTEP (International Test of English Proficiency) sınavına Ankara Akademik Batı Dil Kursları ile seviyenize özel hazırlanan sınav eğitimiyle en kısa sürede sınava hazırlanırsınız.

Sizler için detaylı olarak hazırladığımız iTEP Kursu hakkında merak edilenler 2022″ başlıklı yazımızda daha detaylı bilgi almak için lütfen TIKLAYIN!

Vakit kaybetmeden iTEP Kursuna Kayıt olmak ve avantajlı imkanlardan faydalanmak için  bizlere www.akademikbatidil.com adresinden, 03124339999 numaralı telefondan veya +90 541 433 99 97 numaralı WhatsApp İletişim Hattımızdan ulaşabilirsiniz.

iTEP sınavına hazırlanmak için öncelikle amacınızı doğrudan belirtmeniz gerekir ki ona göre programlama ve planlama yapılsın. Bu noktada iTEP için B1 seviyesinde olmak gerekmektedir. Ancak amacınız doğrultusunda daha temel seviyeden direkt olarak iTEP hazırlık sürecine başlanabilir. Eğer iyi bir sonuç beklentisindeyseniz en uygun seviye aralığı B1-B2 seviyeleridir.
Elbette kitapları bizler temiz ediyoruz.
iTEP içeriği amacına göre daha kolay bir sınavdır. Gramer olarak da çok daha basit bir sınavdır.
iTEP için ön görülen öğretim şekli kişiye özel olarak yapılmasıdır. Çünkü bu sınav genellikle hatta çoğunlukla amaca göre planlaması yapılan bir sınavdır. Kişinin haftalık programına ve sınava girmesi muhtemel olan zaman aralığına göre kişiye özel programlamalar yapılmaktadır.

Bu eğitim için bir duyuru yoktur.

WhatsApp Sorularınızı Sorun