fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Korece Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

Korece Kore yarımadasında kullanılan, Kuzey ve Güney Kore’nin resmi dilidir. Altay dil ailesine bağlı olup alfabesi Hangıl’dır. Dil ailesi olarak Türkçe ile aynı gruptadır ve dil bilgisi olarak Türkçeyle aynı dilbilgisi özelliklerine sahiptir. Bu sebeple de Korece Asya dilleri arasında öğrenilmesi en kolay dillerden biridir.

Ankara’nın en tercih edilen dil okulu olan Ankara Akademik Batı Dilleri Kursu Merkezi, Koreceyi öğrenmek isteyenler için alanında uzman eğitmenlerle kısa sürede Korece öğrenmenizi sağlıyor.

Korece dilini öğrenmek isteyen her yaştan kursiyerin tercih ettiği kurslarımızla sizler de istediğiniz düzeye gelebilirsiniz.

Korece Kurs İçeriği ve Materyalleri

Ankara Akademik Batı Dilleri Kursu Merkezi tarafından alacağınız Korece kurs içeriği ile günlük yaşamda konuşmaya yönelik, iş amaçlı veya sınava girmek için gayet yeterli bir alt yapıya sahip olma imkanı yakalarsınız.

Katılımcıların ihtiyaçlarına ve taleplerine göre belirlenen ders materyalleri teknolojik sınıflardaki görsellerle desteklenerek eğitimin her alanında, konuşma, okuma, yazma ve dinleme şeklinde gerçekleşmektedir.

Genel, sınav veya iş amacıyla Korece için belirlenen ve uygulanan 6 kur seviyesi vardır. Öğrenci istediği seviyeden kursa başlayabilir ya da hiçbir bilgisi yoksa başlangıç seviyesinden başlamak mümkündür.

Neden Ankara Akademik Batı Dilleri Kursu Merkezi?

Ankara Akademik Batı Dilleri Kursu Merkezi olarak, öğrencilerimize öncelikle Kore Alfabesi Hangıl, Korece’ye giriş ve Korece’de cümle yapısı öğretilmektedir. Bir milletin Dili ve kültürü birbirinden ayrılmayan iki önemli unsur olduğundan yeni bir dil öğrenirken öğrencilerimizin o dilin kültürü ile de iç içe olmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için derslerde de diyalog çalışmaları ya da yer tanıtımları yapılırken Kore insanının yaşam tarzını, Kore’nin tarihini ve popüler kültürünü de tanıma fırsatını öğrencilerimize sunuyoruz.

Kore ile Türkiye arasındaki kültürel bağlardan dolayı son zamanlarda Korece’nin Türkiye’deki popülerliği artmıştır. Kore ve Kore kültürüne ilgi duyanlar, Kore’yi ziyaret etmek isteyenler, orada yaşamak isteyenler ve iş dünyasında fark yaratmak isteyenlere Ankara Akademik Batı Dilleri Kursu Merkezi Korece Eğitimi büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Ankara Korece Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com  Korece kursu olarak Ankara genelinde gruplara ve kişiye özel dersler vermekteyiz.  2022 Korece kurs fiyatları, tercih edeceğiniz derslerin nitelikleri, özel veya grup halinde olması, dönemsel kampanyalar olması vs gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. Korece Dil Kursu fiyatları, talebiniz üzerine seçeceğiniz eğitim programına göre fiyatlandırılır.

2022 yılının en iyi Korece kurs fiyatları hakkında bilgi almak ve erken kayıt avantajlarına özel indirimlerden faydalanmak için bizimle hemen 0312 433 99 99 numaralı telefonla irtibat kurun.

WhatsApp Sorularınızı Sorun