fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Okul Öncesi İngilizce

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

Okul Öncesi İngilizce

Hiçbir yaş, dil öğrenmek için erken değildir. Etkili metotlar uygulanarak yapılan dil eğitimi, çocukların yabancı dil hâkimiyetiyle birlikte, bilişsel kapasitelerinin ve öğrenme yeteneklerinin de gelişmesini sağlar. Akademik Yabancı Dil Kursları olarak, 3-6 yaş grubu çocuklar için etkili yöntemlerle dil eğitimi veriyoruz. Çocuklarınızı globalleşen dünyaya hazırlamak için Akademik Yabancı Dil Kursları’nın uzman eğitmenlerine güvenebilirsiniz.

Okul Öncesi İngilizce Neden Gereklidir?

Psikolojik araştırmalar, çocukların erken yaşlarda dil eğitimine başlamalarının birçok avantaj yarattığını göstermektedir. Bilingual büyüyen çocuklar, aşina oldukları iki dili de rahatlıkla algılayıp öğrenebilirler. Ayrıca, dil öğrenmek çocukların bilişsel aktivitelerinin gelişmesini, mental gelişimlerinin faydalı bir doğrultuda ilerlemesini sağlar. Etkili ve doğru yöntemler uygulanarak verilen dil eğitimi, çocukların dil hâkimiyetiyle birlikte birçok alanda gelişme göstermesine yardımcı olacaktır.

3-6 Yaş Grubu Çocuklara Dil Eğitimi Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu yaş grubundaki çocukların aldıkları eğitimi sevmeleri son derece önemlidir. Bu yüzden, eğitimin ilgi çekici kılınması ve çocuklara hitap eden yöntemlerle verilmesi gerekir. Yanlış yöntemler uygulanarak verilen ve çocukların ilgisini çekmeyen bir müfredat verimlilikten uzak olacaktır. Uygulanan yöntemler, eğitimlerin verimli olması ve İngilizcenin öğrenilmesi için son derece önemlidir. Sonuç olarak, bu yaş grubuna verilen dil eğitiminde, pedagojik yaklaşımların geliştirilmesi gerekir.

Akademik Yabancı Dil Kursları Okul Öncesi İngilizce Eğitimi

Okul öncesi grubundaki çocukların eğitimi için pedagojik ilkelere uygun, verimli ve etkili metotlar geliştiriyoruz. İngilizceyi, çocuklarınız için eğlenceli bir hâle getiriyor, geliştirdiğimiz yöntemlerle derslere büyük bir istekle katılmalarını sağlıyoruz. Çocuklarınızı geleceğe hazırlamak ve erken yaşta dil hâkimiyeti kazandırmak için bize güvenebilirsiniz. Eğitimlerde kullandığımız yöntemlerle, öğrencilerimizin yabancı dilin temelini erken yaşta atmalarını sağlıyoruz.

Okul Öncesi İngilizce Eğitimi Çocuklarınıza Ne Kazandırır?

Yabancı dil öğrenen çocuklar, dünyaya daha kolay ayak uydurabilir, içinde büyüdükleri kültür dışında farklı kültürleri tanıyarak, bakış açılarını zenginleştirme olanağı kazanabilirler. Bu durum, çocukların genel gelişimi açısından da olumludur. Ayrıca, doğru metotlarla uygulanan bir dil eğitiminin çocukların öğrenme yetisini daha iyi noktalara ulaştırdığı da bilinmektedir. İyi bir dil eğitimiyle çocuklarınızı gelişen dünyaya hazırlayabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar, dil eğitimine erken yaşlarda başlayan çocukların okul yaşamında daha başarılı olduğunu göstermektedir. Bu başarının yalnızca dil dersleriyle sınırlı olmadığını da belirtmek gerekir. Dil eğitimi, bilişsel yetenekleri, algılama ve öğrenme kapasitesini arttırdığı için bu eğitimi alan çocuklar derslerinde başarı elde etmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursları olarak, verdiğimiz eğitimlerle hayatın her alanında başarılı çocuklar yetiştirmekteyiz.

Akademik Yabancı Dil Kursları Okul Öncesi İngilizce Eğitimi İçeriği

Anaokulu grubuna uyguladığımız eğitimlerde, pedagojik yaklaşımlarla hazırlanmış bir müfredat uyguluyoruz. Bu gruba uyguladığımız derslerde, çocukların aşina oldukları ve eğlenceli buldukları karakterler ve aktivitelerle, İngilizceyi onlar için zevkli kılmaktayız. Bununla birlikte, derslerimizde kullandığımız bütün materyalleri çocuk gelişimine uygunluk açısından test ediyor, müfredatı öğrencilerimize zaman yönetimi ve gelişim bakımından faydalı olacak biçimde hazırlıyoruz.

+8 Ay Speaking Club

WhatsApp Sorularınızı Sorun