fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Rusça Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

Rusça Kursu

Rusça, öğrenmesi zor bir dil olarak kabul edilse de etkili yöntemlerle eğitim veren bir Rusça kursu sayesinde, profesyonel bir çalışmayla anadil seviyesinde öğrenebilir. Rusça dilini öğrenmek ve anadil hâline getirmek için Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi tarafından verilen Rusça kursuna başvurabilirsiniz. Ankara’da yer alan Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi bünyesindeki Rusça kursuyla, bu dil üzerinde profesyonel seviyede hâkimiyet kazanabilirsiniz.

Neden Rusça Kursu Almalısınız?

Rusça, on dokuzuncu yüzyıldan beri Avrupa’nın en önemli dillerinden biri olarak kabul ediliyor. Rusça dialektlerinin bugün Orta Asya’dan Doğu Avrupa’ya kadar 278 milyonun üzerinde insan tarafından konuşulduğu bilinmekte. Rusya ve Ukrayna’yla birlikte, Türki cumhuriyetlerin çoğunda, Baltık ülkelerinde ve Avrupa’daki çeşitli azınlık bölgelerinde konuşulan Rusça, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi Rusça kursu tarafından verilen eğitimlerden yararlanarak, kariyeriniz ve eğitiminiz için büyük fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Rusya, son yıllarda sanayi ve ticaret alanında ciddi bir kalkınma içindedir. Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkiler de bu kalkınma hamlelerine bağlı olarak artmış durumdadır. Bugün, birçok Türk firması Rusya’da faaliyet göstermekte, aynı şekilde önemli Rus firmaları Türkiye’de çalışma yürütmektedir. Rusça öğrenerek, hem Türkiye’de hem de Rusya, Ukrayna gibi ülkelerde ve Orta Asya cumhuriyetlerinde kariyer şansı yakalayabilirsiniz.

Rusya’nın Türkiye’den giden öğrenciler için avantajlı bir ülke olduğunu belirtmek faydalı olacaktır. Avrupa ve ABD ülkelerine kıyasla, Rusya’da çok daha uygun fiyatlarla eğitim görmek mümkündür. Ancak Rusya’daki üniversiteler, öğrenci kabulünde Rusça bilme şartına sahiptir. Bu dili öğrenerek, Rusya’daki ve Ukrayna’daki saygın eğitim kurumlarına kabul edilebilir, yüksek lisansınızı veya doktoranızı bu üniversitelerde yapabilirsiniz.

Rusça Öğrenirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Rusça, Slav dilleri ailesine mensuptur. Gramer ve telaffuz bakımından, Türkçe’den olduğu kadar İngilizce, Fransızca, İtalyanca gibi batı dillerinden de farklıdır. Rusça yazımında Kiril alfabesinin kullanılması, bu dili öğrenmeyi daha zor kılmaktadır. Rusça’yı tam anlamıyla öğrenebilmek için, düzenli ve sistematik bir çalışma gerekir. Bu da iyi bir eğitim olmadan mümkün olmayacaktır.

Farklı telaffuzların kullanılması, Rusça’yı zor bir dil hâline getiren kriterler arasındadır. Bu dilde kelimeler telaffuzlarıyla birlikte anlam kazanabilir. Diğer yandan, Rusça’nın kelime hazinesi bakımından da zengin bir dil olduğunu belirtmek gerekir. Rusça’yı tam anlamıyla öğrenebilmek için düzenli okuma yapmanız, kelime bilginizi sürekli geliştirmeniz ve telaffuzlar üzerine çalışmanız gerekir. Ankara Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi tarafından verilen Rusça kursu sayesinde bu dili kısa süre içinde profesyonel seviyede öğrenebilirsiniz.

Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi Rusça Kursu

Rusça öğrenmeyi düşünüyorsanız, bu dilde profesyonel bir hâkimiyet kazanmak istiyorsanız, Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi sizin için doğru adres. Ankara Kızılay’da bulunan Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi Rusça kursuna başvurarak, bu dili okuryazar seviyesinde öğrenebilir, Rusya, Ukrayna, Kazakistan gibi ülkelerdeki eğitim ve kariyer olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Neden Akademik Yabancı Dil Kursları?

Rusça gibi kompleks bir dili öğrenmek için, güvenilir kaynakları kullanmanız, iyi bir eğitim almanız ve öğrendiklerinizi pratiğe dökebilmeniz gerekir. Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi olarak, bilimsel metotlarla etkili bir eğitim veriyoruz. Kursumuza kaydolarak Rusça’ya kısa süre içinde hâkim olabilir ve sürekli eğitimlerle profesyonel bir dil yetkinliğine sahip olabilirsiniz.

Kursumuz bünyesinde, Rusça diline hâkim, dil öğretme yetkinliğine sahip bir eğitmen kadrosuyla çalışıyoruz. Eğitim sürecinde, sürekli güncellenen, güvenilir materyallerden ve dokümanlardan yararlanıyoruz. Rusça’yı anadiliniz gibi öğrenmek, bu dilde okuduklarınızı, dinlediklerinizi sorunsuz bir biçimde anlamak ve düşüncelerinizi bu dilde ifade etmek için, etkili metotlarımıza güvenebilirsiniz.

Ankara Rusça Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com  Rusça kursu olarak Ankara genelinde gruplara ve kişiye özel dersler vermekteyiz.  2022 Rusça kurs fiyatları, tercih edeceğiniz derslerin nitelikleri, özel veya grup halinde olması, dönemsel kampanyalar olması vs gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. Rusça Dil Kursu fiyatları, talebiniz üzerine seçeceğiniz eğitim programına göre fiyatlandırılır.

2022 yılının en iyi Rusça kurs fiyatları hakkında bilgi almak ve erken kayıt avantajlarına özel indirimlerden faydalanmak için bizimle hemen 0312 433 99 99 numaralı telefonla irtibat kurun.

 

WhatsApp Sorularınızı Sorun