fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

SAT Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 100 Öğrenci
Kurs Süresi: 100 Saat
Kurs Tipi: Yüz yüze Eğitim
Seviye: Orta

Eğitim Bilgi Formu

İngilizce SAT Kursu

Açılımı Scholastic Aptitude Test olan SAT sınavı;  Türk öğrencilerin lisans düzeyinde Amerika’da eğitim görmeleri için başarılı olması gereken yabancı dil sınavıdır. SAT Sınavı, başvuru yapılan okulun üniversite kurulu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Amerika’daki herhangi bir üniversitede eğitim görmek istiyorsanız bu sınavda başarılı olmak zorundasınız.

SAT sınavında öğrencilerin yazılı, sözlü ve matematiksel yeteneklerini öğrenmeye yönelik yapılmaktadır.

SAT 1 ve SAT 2 olarak İki bölümden meydana gelen, ciddi bir altyapı sürecinden geçmeniz gereken ve İngilizcenin yanı sıra matematik gibi konulardan da sınav olduğu için ciddi bir SAT eğitiminden geçmeniz gerekmektedir.

SAT Kursu arayışlarına girmeden önce SAT 1 ve SAT 2 sınavlarının çok zor olmasından dolayı başarılı olmanız çok önemlidir. Bu nedenle mutlaka kendini bu konularda ispatlamış, kaliteli bir kurs merkezine gitmeniz sizin için oldukça önemlidir.

SAT 1 sınavı, çoktan seçmeli test şeklinde ve 3 saat boyunca sürmektedir. SAT 2 Sınavı ise ayı şekilde ve 1 saat boyunca sürmektedir.

Oldukça zor olan iki aşamalı bu sınavdan biran önce başarılı olmak için eğitim materyalleri sadece SAT Sınavına özel hazırlanmış kaynaklarla eğitim veren, Ankara’da bu konuda kendini ispatlamış ve birçok öğrencinin başarılı bir şekilde hayallerine kavuşmalarına yardımcı olmuş olan www.akademikbatidil.com’u ziyaret etmelisiniz.

Ankara merkezde hizmet veren yabancı dil okulu olarak TOEFL, Hazırlık Atlama Kursu, İngilizce Kursu ve diğer YDS sınavları gibi yabancı dil yeterlilik sınavlarının yanı sıra SAT kursu eğitimi de vermenin gururunu yaşıyoruz. Güncellenmiş eğitim modeliyle size en uygun hazırlık programları ile yüksek puanlar almanızı garanti ediyor, hayatınızı değiştirmenizde sizlere kolaylık sağlıyoruz. Günlük yaşamın her alanında neredeyse zorunlu hale gelen İngilizce konuşma, anlama, dinleme ve yabancı dil yeteneklerinizi geliştirmek için kaliteli ve yetkin bir dil kursu tercih etmeli, eğitim kalitesi ve tecrübesi ile kendisini ispat etmiş olan Ankara Akademik Batı Dil Kurs Merkezinde SAT kursuna katılarak sınavı bir kerede geçmeyi hedeflemelisiniz.

Ankara Akademik Batı Dil SAT kursları ile Amerika’da üniversiteye giriş sınavında başarınızı kanıtlayıp hayalinizdeki üniversiteye kayıt yaptırmak artık çok kolay. SAT kursu eğitimlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak ve kayıt yaptırmak için Ankara’nın kalbi Kızılay’daki İngilizce Kurs merkezimizi ziyaret edebilir ya da 0312 433 99 99 numaralı telefon ile arayabilirsiniz.

Ankara SAT Kursu Fiyatları 2022

SAT kursu fiyatları, kurs alacağınız dersin paketine göre farklılık göstermektedir. Taleplerinize göre grup ve ya özel ders paketleri farklı farklı fiyatlandırılmaktadır. Grup dersleri birden çok öğrencinin katılımıyla gerçekleşeceğinden daha uygun olurken özel dersler ise bire bir yapıldığından daha farklı fiyatlandırılır.

 

WhatsApp Sorularınızı Sorun