fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

Temel İngilizce (Basic)

Hemen Bilgi Al
Toplam: 3916 Öğrenci
Kurs Süresi: 150 Saat
Müfredat Sayısı: 18
Kurs Tipi: Yüz yüze Eğitim
Seviye: Başlangıç

Eğitim Bilgi Formu

Temel İngilizce Kursu Ankara

Basic/Temel(A1) :

Beginner(A0-başlangıç) ve Elementary(A1) seviyelerini içeren bu dönem “sömestr mantığı” ile programlanmış, “Callan Metodu” üzerinden sizlere sunulmaktadır. Diller için Avrupa Ortak Başvuru Metnine (D-AOBM) göre oluşturulmuş müfredatıyla sizlere en kaliteli, nitelikte, kalıcı alt yapıyı sunmayı amaçlamaktadır. Dil öğretiminde alt yapıyı inşa etmek en önemli noktayı oluşturmaktadır. Alt yapı ne denli sağlam bir yapıda ise dil öğretim süreci o denli sağlam ve basit ilerlemektedir.

Sıradanlaşmış eğitim metotları ile öğrenciyi sıkmadan, aktif şekilde rol oynatarak öğrenmesini gerçekleştirmektedir. Geleneksel yöntemler ile değil farklılaştırılmış, yoğunlaştırılmış, hızlandırılmış eğitim programları ile CALLAN metodu ile eğitim içerikleri planlanmıştır.

Basic/Başlangıç dönemi İngilizceye atılan ilk adımdır. Bu yüzden temel gramer(dil bilgisi) ile başlanır ancak gramer(dil bilgisi) temel dil becerileri (Speaking, Listening, Reading ve Writing) ile birlikte verilir. Temel dil becerilerini başlangıç seviyesinde dahi içselleştirerek geliştirmeye yönelik çalışmalar ile sizlere güncel(actual) kelime haznenizi oluşturmaya başlanmaktadır. Kelime, cümle, günlük diyalog, kalıp kelimeler ve dil bilgisi bu düzeyin en önemli kazanımlarıdır.

Yeterlik ve Kazanımlar

Kişi kendini ve başkalarını tanıtabilir

Basit ses kayıtlarını anlayabilir

Basit sözcükler ve cümlelerle metin yazabilir

Sesleri ve kelimeleri doğru telaffuz edebilir

Cümle kalıplarını doğru kullanabilir

Ulaşımla, sayılarla, zamanla, alışveriş, tanışma, sosyal etkinliklerle ilgili temel kavramları anlayabilir ve kullanabilir.

Gün içindeki etkinlikleri basit ifadeler ile anlatabilir.

Gelecekle ilgili planları anlatabilir.

Ankara Temel İngilizce (Basic) Kursu Eğitim Programı

150 Saatlik Program:

 • 50 Saat(Grammar)
 • 50 Saat (Reading+Writing)
 • 50 Saat (Speaking+Listening)

Grup Eğitimi 3 Aylık Program

 • Hafta İçi Ve Hafta Sonu Grupları
 • Pazartesi-Çarşamba-Cuma = 18:30-21:15
 • Cumartesi-Pazar
 • Sabah Grubu: 09:00-13:00/10:00-14:00
 • Öğlen Grubu: 12:30-16.30
 • Özel Ders ya da Grup Eğitim İmkânı İle
 • Onlıne Ve Yüz Yüze(Face To Face) İmkânı
 • The Academic Publishing Kendi Yayınlarımızın Desteği İle
 • 8 Ay Ücretsiz Speaking Club Hediyesi
 • Ücretsiz Dönem Tekrarı İmkânı

 

Ankara Temel İngilizce (Basic) Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com  Temel İngilizce (Basic) kursu olarak Ankara genelinde gruplara ve kişiye özel dersler vermekteyiz.  2022 Temel İngilizce (Basic) kurs fiyatları, tercih edeceğiniz derslerin nitelikleri, özel veya grup halinde olması, dönemsel kampanyalar olması vs gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. Temel İngilizce (Basic) Dil Kursu fiyatları, talebiniz üzerine seçeceğiniz eğitim programına göre fiyatlandırılır.

2022 yılının en iyi Temel İngilizce (Basic) kurs fiyatları hakkında bilgi almak ve erken kayıt avantajlarına özel indirimlerden faydalanmak için bizimle hemen 0312 433 99 99 numaralı telefonla irtibat kurun.

BASIC

1
Alfabe
2
Greetings(Selamlaşmalar)
3
Occupations(Meslekler)
4
Subject Pronouns(Özne Zamirleri)
5
Pozitif ve Negatif Formlar (To Be)
6
Intoroduction and Asking How(Tanışma ve Nasıl Olduğunu Sorma)
7
Questioning Hometown and Giving Answer ( Memleket Sorma ve Cevap Verme)
8
Days/Months/Seasons and Years(Günler/Aylar/Mevsimler ve Yıllar)
9
Weather Condition(Hava Durumu)
10
Adjectives(Sıfatlar)
11
Cities&Countries(Şehirler&Ülkeler)
12
Foods and drinks(Yiyecek ve İçecekler)
13
Family(Aile ve Akrabalık İlişkileri)
14
Health Problems(Sağlık Problemleri)
15
Hobbies(Hobiler)
16
Weekly Plans(Haftalık Planlık)
17
Plural Nouns/This/That/These/Those
18
Prepositons of Place(Yer Edatları): in/on/at
BASIC dönemi bittiğinde elbette konuşabileceksiniz. Ancak bunu profesyonelce değil daha temel düzeyde konuşma diyaloglarını yapabileceksiniz. Kendinizi tanıtabilir, yol tarifi edebilecek, saatleri, sayıları, belli tanışma, betimleme, tasvir etme gibi kelime kalıplarını yapabilecek noktaya ulaşabileceksiniz. Speaking, listening, reading, writing tüm temel dil becerilerinde başlangıç düzeyine göre daha ileri bir yeterlilik kazanacaksınız.
Basic ve diğer dönemlerin kitapları da dâhil kitapları biz temin ediyoruz. Kitaplar dönem ücretlerine dâhildir. Kitaplarımızın dışarıya satışı olmadığı için yalnız kendi kursiyerlerimize temin ediyoruz.
Basic dönemi temel yani başlangıç olduğu için öncelikle gramere(dil bilgisi) aşinalık dağlanmaktadır. Yoğun olarak tek bir dil becerisini geliştirmeye yönelik bir eğitim programımız yoktur. Tüm temel dil becerilerinin aynı orantıda gelişim göstermesine yönelik programlar yapıyoruz.
IELTS-TOEFL-ITEP-YDS-YÖKDİL sınavlarının alt yapısı için BASIC (A1) dönemini bitirmek yeterli değildir. Minimum B1 /HAZIRLIK PLUS(PREP+) dönemini bitirmek gerekir.

Bu eğitim için bir duyuru yoktur.

+8 Ay Speaking Club

WhatsApp Sorularınızı Sorun