fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

TÖMER | دورات اللغة التركية

Hemen Bilgi Al
Toplam: 0 Öğrenci

Eğitim Bilgi Formu

TÖMER-Yabancılar İçin Türkçe Dil Eğitimi- دورات اللغة التركية -TURKISH LANGUAGE COURSES

Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi; Türkçe kursları Temel (A1,A2) Orta (B1, B2) ve İleri (C1,C2) olmak üzere toplam 6 seviyeden oluşmaktadır. Kursumuza katılanlar, her seviyenin ardından dört temel dil becerisi (dinleme, okuma, konuşma, yazılı anlatım) ve bu becerilerini destekleyici yan becerileri (dilbilgisi ) de kapsayan seviye belirleme sınavıyla değerlendirmeye alınır. Başarılı olan öğrenciler sertifika almaya hak kazanır.

Türkiye’deki yüksek öğretim kurumlarından, Türkçe lisans ve lisansüstü eğitim almak isteyen öğrenciler en az C1 seviyesinde sertifikaya sahip olmalıdır. Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi olarak TÖMER kurslarımızın kapsamını, dört temel dil kabiliyetinin eşit ağırlıklı olarak geliştirilmesine dayandırıyoruz.

Bu beceriler:

– Anlama (Okuma-Dinleme)

– Yazma (Yazılı Anlatım)

– Konuşma (Sözlü Anlatım)

– Dil Bilgisi

TÖMER kurs eğitimlerimiz üç seviyeden oluşmaktadır. Her seviye birbirinden ayrıdır. Üst seviyedeki bir kura katılmak için bir önceki kurda başarılı olmak şarttır.

TÖMER kurslarımıza kaydını yapan herkese gruplara yerleştirilmeden önce Türkçe Seviye Tespit Sınavı gerçekleştirilir. Adaylar sınavda belirlenen seviyelerine gruplara ayrılırlar. Gruplarımız öğrencilerin Türkçe seviyeleri yanı sıra hafta sonu ve hafta içi grupları olacak şekilde de ikiye ayrılırlar.

Ankara TÖMER Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com  TÖMER kursu olarak Ankara genelinde gruplara ve kişiye özel dersler vermekteyiz.  2022 Arapça kurs fiyatları, tercih edeceğiniz derslerin nitelikleri, özel veya grup halinde olması, dönemsel kampanyalar olması vs gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. TÖMER fiyatları, talebiniz üzerine seçeceğiniz eğitim programına göre fiyatlandırılır.

2022 yılının en iyi TÖMER kurs fiyatları hakkında bilgi almak ve erken kayıt avantajlarına özel indirimlerden faydalanmak için bizimle hemen 0312 433 99 99 numaralı telefonla irtibat kurun.

TÖMER | دورات اللغة التركية
+8 Ay Speaking Club

WhatsApp Sorularınızı Sorun