fbpx

ÖN KAYIT BİLGİ FORMU

YDS Kursu

Hemen Bilgi Al
Toplam: 876 Öğrenci
Kurs Süresi: 200 Saat
Müfredat Sayısı: 24
Kurs Tipi: Yüz yüze Eğitim
Seviye: Orta

Eğitim Bilgi Formu

YDS Kursu Ankara

Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi YDS Kursu ile sıfırdan ya da istediğiniz bir seviyeden başlayarak ferah ve konforlu çalışma ortamıyla YDS’ye daha iyi hazırlanabilirsiniz.

YDS nedir?

Açılımı YDS olan Yabancı Dil Sınavı, ÖSYM tarafından hazırlanan birçok kamu kurumunca talep edilen dil yeterlilik sınavıdır. YDS, akademik kadrolara yerleşmek isteyen kamu personelinin girmesi gereken yabancı dil sınavıdır.

Ankara YDS Kursu Tavsiyesi

Ankara’da eğitim gören öğrencilerin veya kamu kurumunda çalışanların çoğunlukla birbirlerine YDS kursu tavsiye ettiklerini görürüz. Sizler de Ankara’da YDS Kursu için tavsiye arıyorsanız mutlaka Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezine uğramalısınız. Size hem Ankara’dan hem da Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz çevrimiçi YDS kursu imkânları sunuyor. Birbirinden cazip imkanların yer aldığı Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi ile sizler de kısa sürede hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Ankara YDS Kursunda Nasıl Başarılı Olurum?

Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi bünyesinde hepsi kendi alanlarında uzman eğitimciler tarafından hazırlanan kurs programı ile YDS’ye girecek bir adaya sıfırdan başlayarak başarı elde edene kadar hazırlanma imkânı sunar. Ayrıca Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi öğrencilerinin YDS’de karşılaşabileceği YDS kelime türleri, YDS soru tipleri, YDS daneme sınavları gibi konulara eksiksiz hazırlanmasına özen göstererek başarıyı yakalamasına olanak sağlar.

YDS Kursunun içeriği nedir ve bana sınavda nasıl katkı sağlar?

Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezinde yabancı dil eğitimiyle alt yapınızı tamamlayarak ileri düzey sınava hazırlık eğitimleriyle de eksiksiz bir şekilde hazırlanmış olacaksınız. Merkezimize özel eğitim modeliyle YDS Kurslarımızda gramer çalışmaları, soru tipi çalışmaları, deneme sınavları ve okuma-anlama çalışmaları yaparak hedeflediğiniz puana kısa sürede ulaşmanız mümkün.

İlk defa bir İngilizce kursuna girecekseniz ya da kamu kurumlarında kariyer hedefleriniz varsa ve yüksek bir dil puanına ihtiyacınız varsa Ankara’da sizi hedeflerinize ulaştırmak için başvuracağınız tek adres tabi ki de Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi’dir.

İngilizce ön hazırlık, YDS hazırlık ve Temel İngilizce kurslarımıza sıfırdan başlayarak hem genel İngilizce hem de sınava dair ileri seviye İngilizcenizi pekiştirip sınava eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

Ayrıca, belirli bir alt yapıya sahipseniz ve YDS’den daha önce puan almışsanız ve puanınızı daha yukarılara çıkarmak istiyorsanız Ankara Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi’nin nitelikli İngilizce kurslarıyla YDS’de puanınızı yükseltebilirsiniz.

Ankara YDS Kurs Fiyatları 2022

www.akademikbatidil.com  YDS kursu olarak Ankara genelinde gruplara ve kişiye özel dersler vermekteyiz.  2022 YDS kurs fiyatları, tercih edeceğiniz derslerin nitelikleri, özel veya grup halinde olması, dönemsel kampanyalar olması vs gibi nedenlerle değişiklik göstermektedir. YDS Dil Kursu fiyatları, talebiniz üzerine seçeceğiniz eğitim programına göre fiyatlandırılır.

2022 yılının en iyi YDS kurs fiyatları hakkında bilgi almak ve erken kayıt avantajlarına özel indirimlerden faydalanmak için bizimle hemen 0312 433 99 99 numaralı telefonla irtibat kurun.

YDS

1
PRONOUN
2
VERB TENSES
3
MODALS & EXPRESSIONS
4
THE PASSIVE VOICE
5
ADJECTIVES
6
ADJECTIVES CLAUSE
7
NOUNS & DETERMINERS
8
AUXILIARIES
9
EVER WORDS
10
NOUN CLAUSE
11
CONDITIONAL SENTENCE
12
CONJUNCTION
13
ADVERBIAL CLAUSE
14
REDUCTION OF ADVERBIAL CLAUSES
15
SENTENCE CONNECTORS
16
CLOZE TEST
17
SENTENCE COMPLETION
18
TRANSLATION
19
READING COMPREHENSION
20
DIALOGUE
21
PARAGRAPH COMPLETION
22
IRRELEVANT SENTENCE
23
TURKISH ENGLISH TRANSLATION
24
ENGLISH TURKISH TRANSLATION
Bu sınavın geçerlilik süresi 5 yıldır. 5 yıl süreyle puanınızı kullanabilirsiniz. Bu beş yıl içerisinde tekrar sınava katılım haklarınız mevcuttur. Sınava girip puanınızı yükseltebilirsiniz.
Başvurulardaki önemi çok büyüktür. Sizleri diğer adayların önüne geçirebilecek noktadır. YDS sonucunuzun yüksek olması sizleri mülakat ve yazılı sınavda iyi olsanız bile onları geri planda bırakıp sizlerin kabulünüzü sağlayacak değerdedir.
Yüksek lisans ve Doktora alımlarında minimum puan 55 olmalıdır. Ancak bu yıl itibariyle puantajlar 65 yükseltildi. Her üniversitede bu puanlar farklıdır ancak yukarıda da söylediğimiz gibi min. 55 puan olmalıdır.
Elbette yapabilirsiniz. Ancak bu istediğiniz üniversiteye göre değişmektedir. Her üniversite YDS dil puanı istemez eğer istediğiniz üniversite bunu şart olarak sizlere sunduysa o üniversiteye başvuru yapamazsınız.

Bu eğitim için bir duyuru yoktur.

WhatsApp Sorularınızı Sorun