Javascript Etkin Değil!

İngilizce Kurslari

Temel İngilizce

Akademik İngilizce

KIDS & JUNIOR

İngilizce Kursu

İngilizce, günümüzde dünyanın anadili olarak kabul ediliyor. İngilizce bilmek, Türkiye de dâhil olmak üzere dünyanın birçok yerinde neredeyse anadil kadar ciddi bir zorunluluk. İngilizceyi profesyonel seviyede öğrenmek ve mevcut İngilizce bilginizi geliştirmek için Akademik Batı Dilleri tarafından verilen eğitimden yararlanabilirsiniz. Ankara’da faaliyet gösteren Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları, İngilizceyi bütün kur ve aşamalarıyla, profesyonel bir biçimde öğretiyor.

İngilizce Öğrenirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İngilizce, günümüzde akademiden iş hayatına, bilimsel terminolojiden teknolojiye kadar her alanda geçerli ve hâkim bir dil olarak kabul edilmektedir. Yaşadığımız zamanda, İngilizce bilmek birçok fırsat yarattığı gibi, bilmemek büyük bir dezavantaj yaratmaktadır. Bu dili öğrenerek birçok kapıyı açabilir ve ciddi fırsatlara sahip olabilirsiniz. Ancak, İngilizceyi gerçek anlamda öğrenebilmek ve işe yarar hâle getirebilmek için profesyonel bir İngilizce kursu tarafından verilen eğitimden faydalanmanız gerekir.

Gramer ve kelime bilgisi, İngilizce hâkimiyetinizi sağlam temellere oturtmak için dikkat etmeniz gereken konulardır. İngilizce, karmaşık bir gramer yapısına sahiptir. Cümle sistematiği ve kelime üretimi, detaylı bir çalışma gerektirir. İngilizceyi anadil seviyesinde öğrenmek istiyorsanız, bu dilde uzmanlaşmış, dil kurallarına hâkim kişilerden yardım almanız faydalı olacaktır.

Seviye tespiti, İngilizce öğreniminde önemli bir konudur. İngilizceyi gelişmiş bir seviyede öğrenebilmek için öncelikle mevcut dil bilginizi test etmeniz ve öğreneceklerinizi bu hâkimiyetiniz üzerine inşa etmeniz gerekir. Diğer yandan, mevcut dil bilginizdeki hataları düzeltmek İngilizceyi profesyonel seviyede öğrenmek için son derece önemlidir. İyi bir eğitimle, seviyenizi ölçebilir ve hatalı bilgilerinizi düzelterek İngilizceyi anadil hâline getirebilirsiniz.

İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İngilizceyi tam anlamıyla kavrayabilmek için, gramer, vocabulary gibi konulara sürekli olarak çalışmak ve edinilen bilgileri pratiğe dökmek gerekir. Teori ve pratiğin bir arada yürütülmesi, dilin profesyonel olarak öğrenilebilmesi için en temel koşuldur. Tercih ettiğiniz İngilizce kursu size bunu sağlamalı, bir yandan güvenilir kaynaklara dayanan bir eğitim verirken diğer yandan dili öğrenmenizi sağlayacak pratik olanaklarını sunmalıdır.

Dil bilmek, öğretmek için yeterli değildir. Dil öğretimi ciddi bir uzmanlık gerektirir. İngilizce kursu seçerken, eğitim alacağınız kişilerin alanlarında uzman olduklarından emin olmalı ve bu uzmanlıklarını belgelemiş olmalarına dikkat etmelisiniz. Eksik bir eğitim, İngilizceyi hatalı bir kavrayışla öğrenmenize sebep olacaktır. Öğretim süreçlerinin sorunsuz bir biçimde ilerleyebilmesi için, İngilizceyi profesyonel eğitmenler tarafından verilen derslerle öğrenmeniz gerekir.

Akademik Batı Dilleri İngilizce Kursu

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları olarak, İngilizcenin gramer kurallarını, dinleme, okuma ve yazma pratiklerini aktarmakla kalmıyor, İngilizcenin anadiliniz olmasını sağlıyoruz. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, Akademik Batı Dilleri tarafından verilen İngilizce kursu sayesinde bu dile profesyonel anlamda hâkim olabilir, kariyerinizde ve akademik hayatınızda başarı getirecek seviyede İngilizce öğrenebilirsiniz. Yabancı dil değil, yeni bir anadil öğretiyoruz.

Ankara Kızılay bölgesinde yer alan kursumuzda, profesyonel bir eğitmen kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Eğitmenlerimizi İngilizce bilgisi ve dil öğretme yeteneği konusunda eğitimli, yetenekli ve yaratıcı kişilerden seçiyoruz. Yaratıcı yöntemlere önem verdiğimiz İngilizce kursumuz sayesinde, İngilizce’ye kısa sürede hakim olabilir ve bu hakimiyetinizi zamanla profesyonel hâle getirebilirsiniz.

İngilizce öğrenmenin basit ve alışılagelmiş kalıplarla mümkün olmadığının farkındayız. Bu yüzden, size İngilizce düşünmenizi sağlayacak bir eğitim veriyoruz. İngilizceyi yalnızca ders kitaplarında yazan kalıplarla değil, kültürel, edebi, akademik ve teknik çağrışımlarıyla, profesyonel yöntemlerle öğretiyoruz. İngilizceyi konuştuğunuz, düşündüğünüz ve ürettiğiniz bir dil hâline getirmek için kurumumuz tarafından verilen İngilizce kursu eğitimine güvenebilirsiniz.