Javascript Etkin Değil!

Ön Bilgi Al


img

Akademik KIDS

Dil eğitimi erken yaşlarda başlaması, çocuklar için birçok açıdan faydalıdır. 6-9 yaş arasındaki dil eğitimi, çocukların yalnızca dil hâkimiyetine sahip olmasını sağlamakla kalmayarak, zeka ve bilişsel kapasite bakımından da gelişmelerini sağlar. Dolayısıyla, dil eğitimi çocuklarınızın geleceği için büyük bir öneme sahiptir. Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları tarafından verilen eğitimlerden yararlanarak, çocuklarınızın geleceğini nitelikli bir dil eğitimiyle inşa edebilirsiniz.

Çocukların Dil Öğrenmesi Neden Faydalıdır?

Gelişim psikolojisi hakkında yapılan araştırmalar bilingual yetiştirilen çocukların bilişsel kapasitelerinin yüksek olduğunu göstermektedir. Diğer yandan, bu faaliyetler çocukların ilerleyen yaşlarda hem kendi dillerine hem de yabancı dile hâkim olmalarını kolaylaştıracaktır. İyi bir eğitimle, çocukların İngilizcenin temelini erken yaşta almaları ve ilerleyen yaşlarda bunu profesyonel bir hâle getirmeleri sağlanabilir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Çocuklara İngilizce Eğitimi Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocukların öğrenme biçimleri farklılık gösterebilir. Bununla birlikte, yanlış metotlarla uygulanan eğitimler verimsiz olacaktır. 6-9 yaş arasındaki çocukların dil öğrenmelerini sağlamak için ilgi çekici ve benimseyecekleri metotlar geliştirilmesi gerekir. Kalıpların ve kelimelerin ezberlenmesine dayalı, klasik yöntemlerle verim almak, çocukların dil hâkimiyeti geliştirmelerini sağlamak mümkün olmayacaktır. Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları olarak, bu noktada muadillerimizden farklı bir yerdeyiz.

Akademik KIDS İngilizce Eğitimi Çocuklarınıza Ne Kazandırır?

Ezbere dayalı, klasik yöntemlerin verimsiz olduğunu ve öğrencilerimiz için bir fayda sağlamayacağını biliyoruz. Bu yüzden, bütün yaş gruplarında olduğu gibi, 6-9 yaş arası öğrencilerimize uyguladığımız eğitimlerde yaratıcı metotları tercih etmekteyiz. Öğrencilerimizin İngilizceyi sevmelerini, düzenli pratiklerle ve etkili metotlarla öğrenmelerini sağlıyoruz. Nitelikli dil eğitimlerimizle, çocuklarınızın geleceğe sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyoruz.

Kurumumuzda eğitim gören öğrencilerimiz, eğitimlerini tamamladıklarında İngilizceye yaşlarına göre profesyonel bir düzeyde hâkim olmaktadır. Diğer yandan, bu eğitimi tamamlayan çocuklar, anadili İngilizce olan yaşıtlarıyla aynı seviyede ifade, okuma ve dinleme becerisi kazanmaktadırlar. Akademik Batı Dilleri ailesi olarak çocuklarınızı bilingual yetiştirmenize yardımcı oluyor ve onlara geleceklerinde fayda sağlayacak bir dil hâkimiyeti kazandırıyoruz.

Neden Akademik Batı Dilleri’ni Tercih Etmelisiniz?

1984 yılında faaliyete geçen kurumumuz, 35 yıllık bir tecrübeyle İngilizce eğitimi vermektedir. Benimsediğimiz yöntemlerle ve müfredatımızla, muadillerimizden farklı bir yere sahibiz. Eğitimlerimizde, öğrencilerimizin İngilizceyi sevmelerini ve ezberleyerek değil, aktif bir biçimde kullanarak öğrenmelerini sağlıyoruz. Çocuklar için hazırladığımız müfredatta, interaktif modüllere ve tiyatral yöntemlere geniş bir yer veriyoruz.

Kurumumuzda çalışan eğitmenlerin tamamı dilbilimlerinde eğitim almış, pedagojik formasyona sahip, etkili metotlar kullanan kişilerden seçilmektedir. Çocuklarınızın kurumumuzda geçirdiği her dakikayı verimli kılabilmek için, etkili ve yaratıcı yöntemler uyguluyoruz. Dil eğitimini, öğrencilerimiz için sıkıcı olmaktan çıkarıp, zevkli ve eğlenceli hâle getiriyoruz. Bununla birlikte, eğitimlerimizde güvenilirliği dünya çapında kabul edilen materyaller, dokümanlar ve kitaplar kullanmaktayız.