Javascript Etkin Değil!

Ön Bilgi Al


img

İzmir İngilizce kursu

İzmir İngilizce kursu seçerken, seçtiğiniz kursun size ezberci eğitimden ziyade kalıcı ve etkili yetkinlikler kazandırmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

Gelenekselleşen ezberci İngilizce eğitim sistemlerinden daha  farklı yöntemler kullanarak İngilizceyi günlük hayatınızda etkin şekilde kullanmanızı amaçlar.

İzmir En İyi İngilizce Kursu

Seviyenizin daha da güçlenmesine destek olacak ve  hem öğrencilere hem çalışanlara uygun şekilde düzenlenen kurs saatleri sunarak İngilizce dil eğitimini sizlere kalıcı şekilde kazandıracaktır.

İzmir İngilizce kursları

Arasında tercih yapamadıysanız anadil düzeyinde İngilizce öğretmeyi amaçlayan Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları İzmir İngilizce Kursu ile tanışın.

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil dilbilgisi ,okuma ,yazma ve kelime bilgisi olarak çeşitli becerilere odaklanan ve haftanın 6 günü ana dersler dışında sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz , seviyelere ve seanslara göre ayrılmış olan aktiviteler düzenleyen , öğrencilere farklı ve eğlenceli yaklaşımlarla öğrenme fırsatı sunan bir İngilizce kursudur.

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz, farkındalık yaratan sorumluluk bilincimiz , öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, öğrenci odaklı programlarımız, kulüp etkinliklerimiz, teknoloji donanımlı sınıflarımız ile eğitim ve kariyer hayatınızda daha hızlı ilerlemenizi sağlayacağız. Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları

En İyi İzmir İngilizce Kursu

Fiyatları  ile siz de hemen tanışın.