Javascript Etkin Değil!

Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan eğitim var mı ?

Evet, Kendi geliştirdiğimiz yazılım alt yapısı ile sizlere 4K çözünürlüğünde Native hocalar ile birlikte grup veya bireysel olarak oluşturduğumuz Uzaktan/Online Dil Eğitim kurslarımız vardır.

Kime Native Hoca denir ?

Örneğin; İngilizce dersini veren hoca native olması durumunda, bu hocanın Ana Dili İngilizce olduğu göstermek amaçlı kullanılan bir sözcüktür.

Sizi diğer kurslardan ayıran farklar nedir ?

Diğer kurslardan bizi ayıran en önemli noktamız Yeni Dil Öğrenimi veya mevcut öğrendiği dili geliştirmek, pekiştirmek isteyen kişileri için özel olarak hazırladığımız Kitaplarımız, Zengin içeriklerimiz, Ev Ödevleri, Eğitim içi Aktifite, Speaking Club ( Konuşma Kulüpleri ) ve Telafi Dersleri ve benzeri gibi tüm imkan ve fırsatlarımız ile kayıtlı tüm öğrencilerimize açık bir şekilde yararlanması sağlanılmaktadır.

İngilizce'de Kaç Kurluk Sistemle Eğitim Veriyorsunuz?

İngilizce eğitimizi tüm dünyada yaygın kullanılan sistemi baz alıp, siz değerli öğrencilerimizin öğrenim sürecini kolaylaştıracak şekilde oluşturduk. Toplamda 

İngilizce eğitiminde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan kur sistemini benimseyerek kafalarda oluşabilecek karışıklıklara engel olmaya çalıştık. Yaptığımız çalışma sonucunda Hazırlık ve Hazırlık Plus kurları ile sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya akabinde ise diğer kurlar ile sağlamlaştırmayı amaçlanmıştır.

 

Hazırlık

Hazırlık Plus

Elementary: Başlangıç seviyesi

Pre Intermediate: Ön Orta Seviyesi

Intermediate: Orta Seviye

Upper Intermediate: Orta Üzeri Seviye

Advanced: Üst Seviye

Kaç kurdan Sonra konuşabilirim ?

Bu sorunun cevabı tamamiyle kişiden kişiye değişmektedir. Eğer sizin beklentiniz günlük hayat içerisinde temel işlemleri yani yemek siparişi vermek, alışveriş yapmak, adres sormak kıcası kısa soru kısa cevap şeklinde ise bunu en temel kurumuz ile çok rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Lakin şunu unutmamanız gerekiyor; Eğitim yöntem ve şekillerimiz ezberre dayalı olmayıp, tamamiyle anlama, kavramaya yöneliktir. Buradaki en temel amacımız profesyonel, sağlıklı bir iletişim  ve duygu ve düşüncelerimize yer verebilecek düzeye getirene kadar sağlam temeller oluşturmaktır.

Ek, Telafi dersleri var mı ?

Evet, ek veya telafi dersi olarak bir adlandırmamız yok çünkü kurumuza kayıt olan tüm öğrencilerimiz anlamadığı, gelemediği süreçleri kendisi planlayarak mevcutta devam eden diğer derslere katılıp ister telafi ister ise pekiştirme ister ise tekrarını kendi isteğine bağlı olarak yapabilir.

Konuşma Kulüpleri ( Speaking Club ) var mı ?

Evet, bir dili öğrenmek için tüm duyu organlarımızı kullanmamız ve çalıştırmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Kulak ve Dili en iyi çalıştıracak etkinlik olan Konuşma ( Speaking club ) sınıflarımız her salı günü vardır ve sınırsız katılım sağlanabilmektedir. 

Konuşma Kulüpleri ( Speaking Club ) nasıl işliyor?

Native ( ana dili İngilizce olan ) hocamızın eşliğinde Tanışma, Günlük hayattan sorunları anlatma, tartışma ve çözme şeklinde gitmektedir. Örneğin; Korona virüs ana konumuz her hafta alt başlıkları Korunma, Tedavi, Aşı, Gelecek ve ilgili tüm konular hakkında Konuşma Kulübü içerisinde pratik ve uygulamalı olarak sağlanmaktadır. Bu konular tamamiyle sınıf içerisinde ki kişi veya kişiler tarafından seçilip tartışılmaktadır.

Online Eğitim veriyor musunuz ?

Evet, Online eğitim veriyoruz. Online eğitim süreci içerisinde kullanacağınız kitaplar tarafımızdan sizlere ücretsiz kargo ile hiç bir ücretsiz gönderilmektedir Tüm bilgi ve detaylar için tıklayınız.

Üniversite Hazırlık atlama kursunuz var mı ?

Evet, Üniversite İngilizce hazırlık atlama kurslarımız var.  Hazırlık atlama kurslarımız birebir veya grup şeklinde olmaktadır. Daha fazla bilgi ve detay almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklara özel İngilizce programlarınız var mı ?

Evet, hem çocuk hem yetişkin hemde kurumlar için verdiğimiz kurs ve eğitimlerimiz mevcuttur.

İngilizce kaynaklarınız nedir ?

İngilizce dersi içerisinde kullanılan kaynaklarımızıın hepsi kendi yazdığımız ve sizden gelen geri dönüşler ile belirli periyotlarla güncellediğimiz kitaplarımız kullanılmaktadır. Kursa kayıt olmanız durumunda kurs için hazırlanan kitaplar sizlere ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Dersler dışında aktiviteleriniz var mı ?

Evet, normal ders işleyişi dışında Konuşma Kulüplerimiz ( Speaking Club ) mevcuttur. 

Kurslarınız kaç saat sürüyor ?

Her seviyemiz/kurslarımız 100 ders saati ve sınırsız Konuşma Kulübü ( Spekaing Club ) şeklindedir. İsteğinize bağlı olarak diğer derslere telafi, ek, tekrarlama için katılabilirsiniz.