Akademik Dil Kursu

Online Kurslar   Kurslar   Seviye Tespit   Kampanyalar   Şubeler   
Kültür Mah, Mithatpaşa Cd. No:43/E Çankaya/Ankara   ||   +90 312 433 99 97   ||   +90 541 433 99 97

  Whatsapp'tan Ulaşın   

iletişim
İletişim Bilgilerinizi İletin, Hemen Sizinle İletişime Geçelim İster Misiniz?
Ad Soyad (*)
Telefon (*)
E-Posta (*)
Blog
Anasayfa / Blog

Ankara Akademik Yabancı Dil Okulları, YDS Kursu almak isteyenlerin giriş düzeyine ve nihai beklentilerine bağlı olarak sundukları alternatif programlar ile Türkiye'de en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biridir.

İş (Business) İngilizcesi, en basit haliyle iş hayatında kullanılan profesyonel İngilizcedir. Ankara'da İş İngilizcesi için bize ulaşın.

Ankara Akademik Yabancı Dil Kursu güvencesiyle PTE Academic Kursuna katılarak kariyerinizde rakiplerinize fark atın!

Ankara'da Almanca Dil Kursu Almak için aradığınız herşeyi A'dan Z'ye bu yazımızda bulacaksınız. 2023 Yılı Almanya ile ilgili Merak Edilenler!

Ankara Akademik Batı Dil Okulları, İngilizce Öğrenmek isteyenler İçin En İyi 10 Youtube Kanalı Tavsiyesini listeledi. Mutlaka Okuyun! #TOP10

Akademik Batı Dil ile Üniversite Hayallerinizi Gerçekleştirin! Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hazırlık Atlama Kursları ile Hedeflerinize Yaklaşın!

Ankara’da iTEP Kursu konusunda en iddialı eğitim kurumu olarak, sizler için A’dan Z’ye iTEP Kursu ve iTEP Kursu hakkında merak edilenleri derledik.

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için 2022 yılındaki 10 İngilizce Kitap Önerisini sıraladık. Kitapları tanımak için yazıyı okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda İngilizce Günler, Anlamları, Türkçe Okunuşları ve Kısaltmaları hakkında bilmeniz gereken konulara yer verdik.